Ligowe El Clásico na Santiago Bernabéu pomiędzy Realem Madryt i Barceloną "niemal na pewno" zostanie rozegrane w sobotę 2 marca o godzinie 16, potwierdził dziś na antenie Rac1 Jaume Roures.
Przypomnijmy, że Real Madryt wystosował do LFP petycję z prośbą o rozegranie spotkania z Barceloną właśnie o tej porze. Jeszcze wcześniej Królewscy starali się przekonać władze la Liga, aby El Clásico odbyło się w piątek 1 marca, jednak na takie rozwiązanie nie było zgody.
Obecnie głównym celem Realu Madryt jest jak najlepsza gra w Champions League. Dzięki rozegraniu Gran Derbi w sobotę po południu klub ze stolicy Hiszpanii zyska kilka dodatkowych godzin odpoczynku przed rewanżowym starciem w 1/8 finału Ligi Mistrzów z Manchesterem United, które odbędzie się we wtorek 5 marca o 20:45.
Komentarze (180)