El Clásico w sobotę 2 marca o 16

Łukasz Lewtak

11 lutego 2013, 12:31

Mundo Deportivo

180 komentarzy

Ligowe El Clásico na Santiago Bernabéu pomiędzy Realem Madryt i Barceloną "niemal na pewno" zostanie rozegrane w sobotę 2 marca o godzinie 16, potwierdził dziś na antenie Rac1 Jaume Roures.

Przypomnijmy, że Real Madryt wystosował do LFP petycję z prośbą o rozegranie spotkania z Barceloną właśnie o tej porze. Jeszcze wcześniej Królewscy starali się przekonać władze la Liga, aby El Clásico odbyło się w piątek 1 marca, jednak na takie rozwiązanie nie było zgody.

Obecnie głównym celem Realu Madryt jest jak najlepsza gra w Champions League. Dzięki rozegraniu Gran Derbi w sobotę po południu klub ze stolicy Hiszpanii zyska kilka dodatkowych godzin odpoczynku przed rewanżowym starciem w 1/8 finału Ligi Mistrzów z Manchesterem United, które odbędzie się we wtorek 5 marca o 20:45.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (180)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze