Po meczu z Celtą piłkarze Barcelony szybko wracają do pracy. Katalończycy trenowali dziś na zamkniętymi drzwiami w Ciutat Esportiva. Co ważne, w zajęciach wzięli już udział Xavi i Jordi Alba.
Barcelona rozpoczęła tym samym przygotowania do wtorkowego meczu w Lidze Mistrzów z PSG. Poranne zajęcia poprowadził Tito Vilanova, który nie pojechał z drużyną na mecz do Vigo. Oprócz powracających do treningów Xaviego i Jordiego Alby, szkoleniowiec mógł dziś liczyć również na graczy Barçy B - Edgara Ié, Agostinho Ca, Oiera i Deulofeu.
Obaj kontuzjowani piłkarze znaleźli się w kadrze meczówej na wtorkowy pojedynek w Paryżu. Z zespołem do stolicy Francji pojedzie również Tito Vilanova.
Pełna lista powołanych:
Valdés, Pinto, Dani Alves, Piqué, Fàbregas, Xavi, Villa, Iniesta, Alexis, Messi, Thiago, Mascherano, Bartra, Sergio, Jordi Alba, Montoya, Abidal, Song, Tello, Oier i Deulofeu.
Komentarze (105)