Xavi i Alba pojadą do Paryża!

Łukasz Lewtak

31 marca 2013, 13:26

Sport

105 komentarzy

Po meczu z Celtą piłkarze Barcelony szybko wracają do pracy. Katalończycy trenowali dziś na zamkniętymi drzwiami w Ciutat Esportiva. Co ważne, w zajęciach wzięli już udział Xavi i Jordi Alba.

Barcelona rozpoczęła tym samym przygotowania do wtorkowego meczu w Lidze Mistrzów z PSG. Poranne zajęcia poprowadził Tito Vilanova, który nie pojechał z drużyną na mecz do Vigo. Oprócz powracających do treningów Xaviego i Jordiego Alby, szkoleniowiec mógł dziś liczyć również na graczy Barçy B - Edgara Ié, Agostinho Ca, Oiera i Deulofeu.

Obaj kontuzjowani piłkarze znaleźli się w kadrze meczówej na wtorkowy pojedynek w Paryżu. Z zespołem do stolicy Francji pojedzie również Tito Vilanova.

Pełna lista powołanych:

Valdés, Pinto, Dani Alves, Piqué, Fàbregas, Xavi, Villa, Iniesta, Alexis, Messi, Thiago, Mascherano, Bartra, Sergio, Jordi Alba, Montoya, Abidal, Song, Tello, Oier i Deulofeu.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (105)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze