Alba nie zagra w rewanżu

Looky

24 kwietnia 2013, 11:43

FCBarcelona.cat

112 komentarzy

Jordi Alba nie zagra w rewanżu z Bayernem Monachium. Lewy obrońca otrzymał wczoraj trzecią żółtą kartkę w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.

Alba ukarany został w 89. minucie, za rzucenie piłką w twarz Robbena. Sędzia Viktor Kassai pokazał obrońcy żółtą kartkę, która nie pozwoli mu wystąpić w spotkaniu na Camp Nou. Wcześniej Alba ukarany został w meczach z Celtikiem i PSG. Innymi graczami zagrożonymi absencją byli Piqué i Song - obaj mają po dwie żółte kartki na koncie.

Alba wystąpił wczoraj po raz dziewiąty w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Strzelił dwie bramki (przeciwko Celtikowi i Milanowi), obie w meczach rozgrywanych na Camp Nou.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (112)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze