Spotkanie zarządu w Sitges

Gołąbka

10 czerwca 2013, 17:40

Sport

47 komentarzy

Od godziny 16:15 zarząd klubu obraduje w Sitges. Szczegóły omawianych kwestii poznamy podczas wtorkowej konferencji prasowej Toniego Freixy.

Zarząd FC Barcelony spotkał się dziś o godzinie 16 w Saló d'Or w Palau Maricel w Sitget, aby omówić sprawy związane z zarządzaniem katalońskim klubem.

Z prezydentem Sandro Rosellem na czele, zarząd Barcelony został przyjęty około godziny 12 przez burmistrza Miquela Fornsa i członków rady. O godzinie 14 miał miejsce obiad, a od godziny 16:15 trwa spotkanie zarządu w Palau Maricel. Podczas zebrania poruszone mają zostać takie tematy jak sprawozdania finansowe i sportowe oraz analiza potrzeb klubu. Bez wątpienia zarząd odniesie się także do transferu Neymara, który był jednym z najważniejszych wydarzeń ostatnich tygodni.

Na jutro zaplanowana została konferencja prasowa, na której rzecznik zarządu, Toni Freixa, przedstawi tematy omawiane dziś przez Sandro Rosella i jego współpracowników.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (47)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze