Masip chce być prezydentem Barçy

Makaj

20 września 2013, 12:15

Sport

38 komentarzy

Enric Masip przyznał wczoraj na łamach mediów, że będzie kandydował w najbliższych wyborach na prezydenta FC Barcelony.

„Po 23 latach pracy w klubie mam wrażenie, że prezentuję wystarczający poziom, by udźwignąć te trudności, zwłaszcza w dziedzinie gospodarczej” – powiedział Masip, krytykując jednocześnie zarząd za działania wobec Abidala, Cruyffa czy Gaby’ego Cairo. „Nie podoba mi się to, co widzę, zwłaszcza jeśli chodzi o działania nie na poziomie sportowym, ale czysto ludzkim”.

Kilkanaście minut później Masip zamieścił na swoim koncie na Twitterze wiadomość następującej treści: „Bycie prezydentem znaczy służyć klubowi i kibicom, nie sobie i swoim interesom. Dlatego też chcę wystartować w wyborach”.

Przypomnijmy, że kolejne wybory prezydenckie w FC Barcelonie odbędą się w 2016 roku.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (38)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze