Alexis mógł trafić do Manchesteru United

Ola

17 listopada 2013, 15:38

Sport

58 komentarzy

Jak donosi angielska gazeta Sunday People, Alexis Sánchez mógł trafić do Manchesteru United zanim został zawodnikiem FC Barcelony.

Brytyjska prasa donosi, że Alex Ferguson dwukrotnie próbował zakontraktować chilijskiego napastnika, jednak ten za każdym razem odmawiał. Podobno Manchester zaoferował 32 miliony euro za zawodnika, którego jakiś czas później kupiła Barcelona.

Czerwone Diabły miały również szansę na sprowadzenie Sáncheza po jego pierwszym sezonie w barwach Barçy. Jak pisze angielski dziennik, po dość rozczarowującym roku napastnik został zaoferowany klubowi z Old Trafford. Wtedy jednak Ferguson zablokował ten transfer, bo zamierzał kupić Robina van Persiego.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (58)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze