Bartomeu spotkał się z drużyną

Looky

24 stycznia 2014, 15:17

FCBarcelona.com/Sport

14 komentarzy

Dziś rano nowy prezes FC Barcelony, Josep Maria Bartomeu, udał się do Ciutat Esportiva, gdzie spotkał się z drużyną, wygłaszając przemówienie.

W towarzystwie Andoniego Zubizarrety i jednego z rzeczników prasowych klubu, Bartomeu pojawił się w ośrodku treningowym o godzinie 10. W pierwszej kolejności rozmawiał z kapitanami zespołu i trenerem Gerardo Martino, później spotkał się z całą drużyną. Ciutat Esportiva opuścił na krótko przed rozpoczęciem treningu. W ośrodku treningowym Barçy spodziewano się także Sandro Rosella, ale były prezes się nie pojawił.

Bartomeu udał się następnie na spotkanie zarządu (o godzinie 12). Około godziny 17 będzie rozmawiał z przedstawicielami mediów.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (14)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze