Dziś rano nowy prezes FC Barcelony, Josep Maria Bartomeu, udał się do Ciutat Esportiva, gdzie spotkał się z drużyną, wygłaszając przemówienie.
W towarzystwie Andoniego Zubizarrety i jednego z rzeczników prasowych klubu, Bartomeu pojawił się w ośrodku treningowym o godzinie 10. W pierwszej kolejności rozmawiał z kapitanami zespołu i trenerem Gerardo Martino, później spotkał się z całą drużyną. Ciutat Esportiva opuścił na krótko przed rozpoczęciem treningu. W ośrodku treningowym Barçy spodziewano się także Sandro Rosella, ale były prezes się nie pojawił.
Bartomeu udał się następnie na spotkanie zarządu (o godzinie 12). Około godziny 17 będzie rozmawiał z przedstawicielami mediów.
Komentarze (14)