Zespół Barcelony dotarł już do baskijskiego miasta, gdzie dziś o 22 rozegra rewanżowy półfinałowy mecz Pucharu Króla z Realem Sociedad.
Dziś w nocy Barcelona rozegra półfinał Pucharu Króla z Realem Sociedad. Z dwubramkową zaliczką z pierwszego meczu, podopieczni Gerardo Martino udali się do San Sebastián, chcąc wywalczyć bilet do finału. Samolot z drużyną na pokładzie wylądował około południa. Przypomnijmy, że trener powołał na ten mecz 25 zawodników.
Wyprawie do San Sebastián przewodniczy wiceprezydent Jordi Mestre. To jego pierwsza podróż z drużyną od czas objęcia pod koniec stycznia stanowiska wiceprezydenta ds. sportowych. Na pokładzie samolotu znaleźli się także członek zarządu Jordi Moix i dyrektor sportowy Andoni Zubizarreta.
Po zakończeniu meczu drużyna spędzi noc w San Sebastián i powróci do Katalonii w czwartek rano. Po przylocie do Barcelony, na godzinę 13 planowany jest trening w Ciutat Esportiva.
Komentarze (34)