Drużyna dotarła już do San Sebastián

Gołąbka

12 lutego 2014, 13:30

FCBarcelona.es

34 komentarze

Zespół Barcelony dotarł już do baskijskiego miasta, gdzie dziś o 22 rozegra rewanżowy półfinałowy mecz Pucharu Króla z Realem Sociedad.

Dziś w nocy Barcelona rozegra półfinał Pucharu Króla z Realem Sociedad. Z dwubramkową zaliczką z pierwszego meczu, podopieczni Gerardo Martino udali się do San Sebastián, chcąc wywalczyć bilet do finału. Samolot z drużyną na pokładzie wylądował około południa. Przypomnijmy, że trener powołał na ten mecz 25 zawodników.

Wyprawie do San Sebastián przewodniczy wiceprezydent Jordi Mestre. To jego pierwsza podróż z drużyną od czas objęcia pod koniec stycznia stanowiska wiceprezydenta ds. sportowych. Na pokładzie samolotu znaleźli się także członek zarządu Jordi Moix i dyrektor sportowy Andoni Zubizarreta.

Po zakończeniu meczu drużyna spędzi noc w San Sebastián i powróci do Katalonii w czwartek rano. Po przylocie do Barcelony, na godzinę 13 planowany jest trening w Ciutat Esportiva.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (34)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze