Valdés przeszedł badania w Monako

Gołąbka

3 lipca 2014, 09:40

Mundo Deportivo

32 komentarze

Zdjęcie wrzucone przez kibica na Twittera dowodzi, że były bramkarz Barcelony został poddany badaniom w Monako.

Víctor Valdés jest już w Monako, gdzie w środę został poddany badaniom lekarskim. Klub nie potwierdził oficjalnie obecności byłego bramkarza Barcelony w Księstwie, jednak świadczy o niej opublikowane na Twitterze zdjęcie, które w kompleksie szpitalnym z Valdésem zrobił jeden z kibiców.

Valdés, którego umowa z Barceloną wygasła 30 czerwca, ma podpisany wstępny kontrakt z Monaco, które liczy na dobre wyniki badań przed daniem zielonego światła transferowi. Przypomnijmy, że w związku z zerwaniem więzadła krzyżowego przedniego bramkarz przeszedł 31 marca w Niemczech operację. Zgodnie z prognozami jego powrót na boisko nie nastąpi wcześniej niż w listopadzie.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (32)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze