Zdjęcie wrzucone przez kibica na Twittera dowodzi, że były bramkarz Barcelony został poddany badaniom w Monako.
Víctor Valdés jest już w Monako, gdzie w środę został poddany badaniom lekarskim. Klub nie potwierdził oficjalnie obecności byłego bramkarza Barcelony w Księstwie, jednak świadczy o niej opublikowane na Twitterze zdjęcie, które w kompleksie szpitalnym z Valdésem zrobił jeden z kibiców.
Valdés, którego umowa z Barceloną wygasła 30 czerwca, ma podpisany wstępny kontrakt z Monaco, które liczy na dobre wyniki badań przed daniem zielonego światła transferowi. Przypomnijmy, że w związku z zerwaniem więzadła krzyżowego przedniego bramkarz przeszedł 31 marca w Niemczech operację. Zgodnie z prognozami jego powrót na boisko nie nastąpi wcześniej niż w listopadzie.
Komentarze (32)