Przedstawiciele Barcelony udali się do stolicy Hiszpanii, aby wziąć udział w pożegnaniu legendarnego zawodnika Królewskich.
Delegacja Barcelony z prezydentem Josepem Marią Bartomeu udała się dziś do Madrytu, aby stawić się w kaplicy pogrzebowej Di Stéfano, która znajduje się na stadionie Santiago Bernabéu.
Prezydentowi towarzyszą Albert Soler, dyrektor ds. sportowych relacji instytucjonalnych, i Josep Maria Fusté, doradca zarządu i osoba bliska rodzinie Di Stéfano. W stolicy Hiszpanii dołączą do nich Carles Vilarrubí, wiceprezydent ds. sportowych, a także Susana Monje, skarbniczka klubu. Razem będą oni reprezentować Barcelonę podczas pożegnania legendy futbolu.
Komentarze (27)