Delegacja Barcelony udała się do Madrytu

Gołąbka

8 lipca 2014, 13:42

Mundo Deportivo

27 komentarzy

Przedstawiciele Barcelony udali się do stolicy Hiszpanii, aby wziąć udział w pożegnaniu legendarnego zawodnika Królewskich.

Delegacja Barcelony z prezydentem Josepem Marią Bartomeu udała się dziś do Madrytu, aby stawić się w kaplicy pogrzebowej Di Stéfano, która znajduje się na stadionie Santiago Bernabéu.

Prezydentowi towarzyszą Albert Soler, dyrektor ds. sportowych relacji instytucjonalnych, i Josep Maria Fusté, doradca zarządu i osoba bliska rodzinie Di Stéfano. W stolicy Hiszpanii dołączą do nich Carles Vilarrubí, wiceprezydent ds. sportowych, a także Susana Monje, skarbniczka klubu. Razem będą oni reprezentować Barcelonę podczas pożegnania legendy futbolu.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (27)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze