Barcelona traci zdolnego stopera

Gołąbka

18 lipca 2014, 22:29

Sport

93 komentarze

Występujący w kategorii Juvenil Carlos Blanco przeszedł za darmo do klubu z Turynu po tym, jak osiągnął porozumienie w sprawie unieważnienia umowy z Barceloną.

Od przyszłego sezonu występujący do tej pory w Barcelonie stoper, Carlos Blanco, będzie grać w zespołach młodzieżowych Juventusu. Jak donosi mercafutbol.com, gracz porozumiał się z Barceloną w sprawie unieważnienia kontraktu, dzięki czemu Włosi pozyskali go za darmo.

Blanco spędził w stolicy Katalonii osiem sezonów. Grał na pozycji środkowego obrońcy. 18-latek wyróżniał się dobrą grą głową i zdolnością wyprowadzania piłki.

W Turynie będzie on występował z innym byłym graczem Barcelony, Sergio Buenacasą, który opuścił Katalonię w ubiegłym sezonie.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (93)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze