Luis Enrique, nowy trener Barcelony, nie widzi miejsca w drużynie dla Gerarda Deulofeu i chce go wypożyczyć - donosi Sport, powołując się na katalońską rozgłośnię radiową Rac1.
Podczas meczów presezonu urodzony w Riudarenes piłkarz odegrał bardzo małą rolę. W ani jednym spotkaniu nie zagrał od pierwszej minuty, do tego szkoleniowiec Barcelony krytykował postawę Deulofeu w obronie. Poza tym warto pamiętać, że 20-latek to jedyny gracz pierwszej drużyny, któremu do tej pory nie przydzielono numeru na koszulce.
Według informacji Rac1 Deulofeu zostanie wypożyczony, a jego klubem przez najbliższy czas będzie Sevilla. Przyszłość zawodnika może rozstrzygnąć jeszcze przed meczem o Puchar Gampera, który rozegrany zostanie w poniedziałek.
Jeśli Deulofeu dołączy do drużyny z Andaluzji, spotka tam innego wypożyczonego z Barçy zawodnika - Denisa Suáreza.
Komentarze (203)