Luis Enrique chce wypożyczyć Deulofeu

Makaj

14 sierpnia 2014, 17:20

Sport

203 komentarze

Luis Enrique, nowy trener Barcelony, nie widzi miejsca w drużynie dla Gerarda Deulofeu i chce go wypożyczyć - donosi Sport, powołując się na katalońską rozgłośnię radiową Rac1.

Podczas meczów presezonu urodzony w Riudarenes piłkarz odegrał bardzo małą rolę. W ani jednym spotkaniu nie zagrał od pierwszej minuty, do tego szkoleniowiec Barcelony krytykował postawę Deulofeu w obronie. Poza tym warto pamiętać, że 20-latek to jedyny gracz pierwszej drużyny, któremu do tej pory nie przydzielono numeru na koszulce.

Według informacji Rac1 Deulofeu zostanie wypożyczony, a jego klubem przez najbliższy czas będzie Sevilla. Przyszłość zawodnika może rozstrzygnąć jeszcze przed meczem o Puchar Gampera, który rozegrany zostanie w poniedziałek.

Jeśli Deulofeu dołączy do drużyny z Andaluzji, spotka tam innego wypożyczonego z Barçy zawodnika - Denisa Suáreza.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (203)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze