Piłkarze są już w Vila-real

Makaj

31 sierpnia 2014, 11:30

FCBarcelona.com/Sport

36 komentarzy

Po trwającej prawie trzy godziny podróży drużyna Barcelony dotarła do Vila-real.

Piłkarze, sztab trenerski i działacze, na czele z wiceprezydentem Jordim Cardonerem, wyjechali pociągiem ze stolicy Katalonii o godzinie 9:00. Dwie i pół godziny później zameldowali się na stacji kolejowej w Castellón, skąd udali się do hotelu, by odpocząć przed meczem. Stadion Villarrealu, El Madrigal, znajduje się kilka kilometrów od hotelu.

Z drużyną do Castellón pojechał Neymar, który otrzymał już zielone światło na grę. W Barcelonie został natomiast skarżący się na ból w kolanie Andrés Iniesta.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (36)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze