Pedro: Mamy bardzo mocną drużynę

Łukasz Lewtak

22 września 2014, 10:00

Mundo Deportivo

60 komentarzy

Pedro Rodríguez podkreślił w strefie mieszanej na Ciudad de Valencia dobrą serię Barcelony i to, że Blaugrana nie straciła jeszcze gola.

– Jestem zadowolony, gole zawsze przychodzą i trzeba być cierpliwym. Najważniejsze, że drużyna wygrywa – powiedział Pedro Rodríguez.

Zapytany o rosnącą przewagę nad największymi rywalami do zdobycia mistrzostwa Hiszpanii, Pedro odparł: – Liga dopiero co się rozpoczęła, pozostaje wiele meczów.

Jeśli chodzi o jego osobiste odczucia po meczu z Levante, napastnik Barçy powiedział: – Czuję się dobrze. Najważniejsza jest praca zespołu, to, aby pomagać kolegom i wygrywać. Dla nas najistotniejsze jest wykonywanie naszej pracy. Nie skupiamy się na innych. Najważniejsze jest wygrywanie nadchodzących meczów.

Na koniec Pedro podkreślił że Barcelona nie straciła żadnego gola w czterech pierwszych spotkaniach La Liga. – Dobrze nam idzie. Mamy bardzo mocną drużynę i rywale nie stwarzają zbyt wielu okazji.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (60)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze