Gracz Juvenilu wybiera Maroko

Gołąbka

9 października 2014, 21:31

Sport

15 komentarzy

Piłkarz Juvenilu A wybrał występy w reprezentacji Maroka, choć wcześniej zadebiutował w drużynie Hiszpanii do lat 17.

Achraf Ben Ayad, Moha, jedna z gwiazd Juvenilu A Jordiego Vinyalsa, poinformował, że zdecydował się na grę dla Maroka. Wcześniej piłkarz zaliczył debiut w reprezentacji Hiszpanii U-17, ale ostatecznie wybrał inny kraj. Zawodnik przebywa już w Maroku, gdzie wystąpi w barwach reprezentacji olimpijskiej.

Moha to utalentowany skrzydłowy, który w wieku zaledwie 18 lat ma już na koncie treningi z pierwszą drużyną i dwa gole w UEFA Youth League – jeden przeciwko APOEL-owi i jeden w meczu z PSG.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (15)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze