Dziś rano Luis Enrique ogłosił listę zawodników powołanych na mecz z Eibarem, który rozpocznie się o 20:00.
Powołanych zostało 18 zawodników – 16 z pierwszego składu oraz Sandro i Munir z Barcelony B. Trener nie skorzysta dziś z usług Montoi, Rakiticia, Busquetsa, Vermaelena i Masipa. Dodatkowo z powodu kontuzji lewej stopy nie wystąpi Douglas, a ze względu na zawieszenie przez FIFA nieobecny będzie Luis Suárez.
Pełna lista powołanych na mecz z Eibarem:
Bravo, ter Stegen, Alves, Bartra, Piqué, Mascherano, Mathieu, Adriano, Alba, Xavi, Sergi Roberto, Iniesta, Rafinha, Pedro, Munir, Messi, Sandro, Neymar.
Komentarze (178)