Jordi Alba powraca do treningów

Łukasz Lewtak

9 kwietnia 2015, 12:16

Sport

19 komentarzy

Pierwsza drużyna FC Barcelony rozpoczęła dziś przygotowania do sobotniego meczu z Sevillą na Estadio Ramon Sánchez Pizjuán. Do treningów z grupą powrócił Jordi Alba, który jednak nadal nie otrzymał od lekarzy pozwolenia na grę.

Pod okiem Luisa Enrique w Ciutat Esportiva trenowali wszyscy dostępni zawodnicy. Podobnie jak w poprzednich dniach, Thomas Vermaelen odbył część zajęć z grupą. Z pierwszym zespołem ćwiczyło dziś czterech zawodników Barçy B – Munir, Samper, Gumbau i Sandro.

Jutro o 11:00 odbędzie się ostatni trening piłkarzy Barcelony przed meczem z Sevillą. Po zakończeniu piątkowych zajęć na konferencji prasowej pojawi się Luis Enrique.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (19)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze