Pierwsza drużyna FC Barcelony rozpoczęła dziś przygotowania do sobotniego meczu z Sevillą na Estadio Ramon Sánchez Pizjuán. Do treningów z grupą powrócił Jordi Alba, który jednak nadal nie otrzymał od lekarzy pozwolenia na grę.
Pod okiem Luisa Enrique w Ciutat Esportiva trenowali wszyscy dostępni zawodnicy. Podobnie jak w poprzednich dniach, Thomas Vermaelen odbył część zajęć z grupą. Z pierwszym zespołem ćwiczyło dziś czterech zawodników Barçy B – Munir, Samper, Gumbau i Sandro.
Jutro o 11:00 odbędzie się ostatni trening piłkarzy Barcelony przed meczem z Sevillą. Po zakończeniu piątkowych zajęć na konferencji prasowej pojawi się Luis Enrique.
Komentarze (19)