Iniesta gotowy do gry z PSG!

Robert Wojtczak

20 kwietnia 2015, 14:06

FCBarcelona.es

118 komentarzy

Andrés Iniesta jest już w pełni sił i gotowy do jutrzejszego rewanżu w Lidze Mistrzów.

Dziś po południu piłkarze odbyli przedostatni trening przed wtorkowym pojedynkiem w ćwierćfinale Ligi Mistrzów z Paris Saint-Germain. Dobrą wiadomością dla Luisa Enrique jest powrót do pełni sił Andrésa Iniesty, który w poprzednim meczu z PSG doznał mocnego stłuczenia miednicy. Klubowi lekarze dali piłkarzowi zielone światło na grę.

Specjalny trening odbył dzisiaj Jérémy Mathieu, a Thomas Vermaelen po raz kolejny ćwiczył przez część zajęć z grupą.

Ostatni trening przed meczem z PSG odbędzie się we wtorek rano.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (118)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze