Andrés Iniesta jest już w pełni sił i gotowy do jutrzejszego rewanżu w Lidze Mistrzów.
Dziś po południu piłkarze odbyli przedostatni trening przed wtorkowym pojedynkiem w ćwierćfinale Ligi Mistrzów z Paris Saint-Germain. Dobrą wiadomością dla Luisa Enrique jest powrót do pełni sił Andrésa Iniesty, który w poprzednim meczu z PSG doznał mocnego stłuczenia miednicy. Klubowi lekarze dali piłkarzowi zielone światło na grę.
Specjalny trening odbył dzisiaj Jérémy Mathieu, a Thomas Vermaelen po raz kolejny ćwiczył przez część zajęć z grupą.
Ostatni trening przed meczem z PSG odbędzie się we wtorek rano.
Komentarze (118)