Busquets: Chciałbym być trenerem

Majerr

4 lipca 2015, 17:40

Mundo Deportivo

29 komentarzy

Sergio Busquets oraz Andrés Iniesta wzięli udział w Nike Camp w Andorze, podczas którego opowiadali młodym piłkarzom o różnych ciekawostkach związanych ze swoimi karierami.

Busquets opowiedział o swoim debiucie w barwach Blaugrany. - Marzyłem o tym od małego, lecz postrzegałem to jako ciężkie zadanie. Udało się dzięki pracy, wysiłkowi i poświęceniu. W Barçy było wielu piłkarzy z całej Hiszpanii, przeciwko którym grałeś i prawie zawsze przegrywałeś wieloma golami. Pamiętam jednak swój debiut. Byłem bardzo zdenerwowany na tak wielkim stadionie z tyloma ludźmi na trybunach.

Sergio przyznał także, iż nie myśli o zmianie zespołu, oraz zdradził, że przed finałem stara się odpocząć i znaleźć się nieco z boku całego zamieszania. Na koniec pomocnik Barcelony wyjawił, co mógłby robić po zakończeniu kariery. - Zawsze myślałem o tym, aby zostać trenerem. Chciałbym tego, ale wciąż pozostaje mi wiele lat gry.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (29)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze