Podczas meczu Fiorentiny z Barceloną na stadionie Artemio Franchi we Florencji grupa kibiców gospodarzy zaprezentowała transparent z podziękowaniami dla piłkarzy Dumy Katalonii.
Fani dziękowali Barçy za pokonanie Juventusu w ostatnim finale Ligi Mistrzów, który odbył się 6 czerwca w Berlinie. Nie jest tajemnicą, że kibice Fiorentiny i Juve rywalizują ze sobą i nie darzą się wielką sympatią. W związku z tym motyw wywieszenia takiego transparentu wydaje się oczywisty.
Wszyscy kibice zgromadzeni na stadionie Artemio Franchi obejrzeli wczoraj żywy, ciekawy mecz, szczególnie w pierwszej połowie. Podsumowanie spotkania można przeczytać tutaj.
Komentarze (45)