Kibice Fiorentiny dziękują Barçy

Łukasz Lewtak

3 sierpnia 2015, 10:00

Sport

45 komentarzy

Podczas meczu Fiorentiny z Barceloną na stadionie Artemio Franchi we Florencji grupa kibiców gospodarzy zaprezentowała transparent z podziękowaniami dla piłkarzy Dumy Katalonii.

Fani dziękowali Barçy za pokonanie Juventusu w ostatnim finale Ligi Mistrzów, który odbył się 6 czerwca w Berlinie. Nie jest tajemnicą, że kibice Fiorentiny i Juve rywalizują ze sobą i nie darzą się wielką sympatią. W związku z tym motyw wywieszenia takiego transparentu wydaje się oczywisty.

Wszyscy kibice zgromadzeni na stadionie Artemio Franchi obejrzeli wczoraj żywy, ciekawy mecz, szczególnie w pierwszej połowie. Podsumowanie spotkania można przeczytać tutaj.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (45)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze