Rakitić: Byliśmy najlepszą drużyną

Ola

14 maja 2016, 21:33

Marca

21 komentarzy

Po meczu z Granadą Ivan Rakitić stwierdził, że Barcelona zasłużenie zdobyła mistrzostwo Hiszpanii, i wyróżnił pracę, jaką zespół wykonał w trakcie całego sezonu.

- Ostatnie tygodnie były bardzo pozytywne, mieliśmy bardzo dobre odczucia. Musieliśmy zagrać swój mecz i wtedy pojawił się Luis, jak wielokrotnie w tym sezonie. To bardzo zasłużone mistrzostwo dla naszego klubu.

- Uważam, że również w tych meczach, które nam nie wyszły, były szczegóły działające na naszą niekorzyść. Piłka nożna rozstrzyga się w niewielkich rzeczach. Byliśmy wierni naszemu futbolowi w każdej chwili i zwyciężyliśmy, bo byliśmy najlepszą drużyną.

- Tylko widząc, jak świętują i jaki mają głód ci koledzy, którzy tyle już wygrali, ja wiem, że muszę dać z siebie jeszcze więcej. Jesteśmy dumni i szczęśliwi, ale musimy przygotować się do finału Pucharu Króla, aby go wygrać.

- Dla mnie to jest jasne. Życzę jak najlepiej Sevilli, niech wygra Ligę Europejską, ale Puchar Króla zostanie tutaj.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (21)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze