Po meczu z Granadą Ivan Rakitić stwierdził, że Barcelona zasłużenie zdobyła mistrzostwo Hiszpanii, i wyróżnił pracę, jaką zespół wykonał w trakcie całego sezonu.
- Ostatnie tygodnie były bardzo pozytywne, mieliśmy bardzo dobre odczucia. Musieliśmy zagrać swój mecz i wtedy pojawił się Luis, jak wielokrotnie w tym sezonie. To bardzo zasłużone mistrzostwo dla naszego klubu.
- Uważam, że również w tych meczach, które nam nie wyszły, były szczegóły działające na naszą niekorzyść. Piłka nożna rozstrzyga się w niewielkich rzeczach. Byliśmy wierni naszemu futbolowi w każdej chwili i zwyciężyliśmy, bo byliśmy najlepszą drużyną.
- Tylko widząc, jak świętują i jaki mają głód ci koledzy, którzy tyle już wygrali, ja wiem, że muszę dać z siebie jeszcze więcej. Jesteśmy dumni i szczęśliwi, ale musimy przygotować się do finału Pucharu Króla, aby go wygrać.
- Dla mnie to jest jasne. Życzę jak najlepiej Sevilli, niech wygra Ligę Europejską, ale Puchar Króla zostanie tutaj.
Komentarze (21)