Luis Enrique poprowadził dziś piąty trening podczas przygotowań do sezonu 2016/17.
Asturyjski szkoleniowiec ponownie mógł liczyć na obecność dziewięciu piłkarzy pierwszej drużyny: Luisa Suáreza, Denisa Suáreza, Jordiego Masipa, Adriano, Sergiego Roberto, Jéremy'ego Mathieu, Munira, Aleixa Vidala i Sergiego Sampera. W zajęciach uczestniczyli również Cristian Tello i Martín Montoya, którzy wiedzą, że muszą szukać sobie nowych klubów.
Luis Enrique cały czas obserwuje również poczynania piłkarzy Barçy B. Dziś pod jego okiem trenowało ich dwunastu – José Suárez, Marlon, Martínez, Borja, Carbonell, Gumbau, Aleñà, Perea, Abeledo, Cardona, Nili i Alfaro. W porównaniu do środowych zajęć trener zrezygnował z Juana Cámary i Wilfrieda Kaptouma (brał udział jedynie w wieczornym środowym treningu).
Jutro zespół ponownie odbędzie dwa treningi, z kolei w niedzielę na zawodników czeka jedna, poranna sesja – będą to ostatnie zajęcia przed wyjazdem drużyny na zgrupowanie w St. George’s Park.
Komentarze (5)