Leo Messi wrócił do gry w wielkim stylu. Napastnik Barcelony wszedł na boisko w 55. minucie meczu z Deportivo i już dwie minuty później strzelił gola.
Argentyńczyk stracił dwa mecze w lidze oraz jeden w Lidze Mistrzów z powodu kontuzji odniesionej w spotkaniu z Atlético Madryt. Bez niego na boisku Barcelona dwukrotnie wygrała i raz przegrała (z Celtą Vigo).
Messi wyleczył już uraz i w drugiej połowie meczu z Depor wszedł na boisko oklaskiwany przez kibiców zgromadzonych na Camp Nou. Już chwilę później strzelił swoją najszybszą bramkę w barwach FC Barcelony. Jedynie trzykrotnie dotknął piłki, po czym otrzymał świetne podanie od Neymara i wykończył akcję strzałem. W sumie było to już 14 trafienie Argentyńczyka w 17 meczach przeciwko Deportivo.
Komentarze (10)