Były napastnik FC Barcelony Brazylijczyk Ronaldo zaskoczył wszystkich, mówiąc w programie „Minuto 0” w kanale #0, że wolałby zdobyć historyczną bramkę przeciwko Composteli w barwach Realu Madryt.
– To był piękny gol, ale wolałbym strzelić go w koszulce Realu. To była wyjątkowa bramka, ponieważ był to pokaz siły i techniki – powiedział Ronaldo.
W rozmowie Brazylijczyk powiedział również, że liczne kontuzje, których doznał w trakcie swojej kariery, spowodowały, iż był blisko jej zakończenia. – Przeważyła moja miłość do futbolu – podkreślił.
Były napastnik chwalił także Cristiano Ronaldo. – Jest bardzo wartościowym piłkarzem, nawet jeśli nie strzela goli. Grałby dobrze nawet na środku obrony – powiedział Brazylijczyk, który wspomniał również o Florentino Pérezie: – zawsze był wobec mnie bardzo lojalny.
Komentarze (54)