Po przekonującej wygranej z Osasuną na El Sadar (3:0) Barcelonę czeka wymagający tydzień z dwoma meczami do rozegrania.
Dziś piłkarze odbędą lekki trening, a następnie wylecą do Kataru, aby rozegrać spotkanie towarzyskie z mistrzem Arabii Saudyjskiej Al-Ahli. Ten pojedynek rozpocznie się jutro o 17:00 na stadionie Al-Gharafa.
Po występie w Dausze zawodnicy otrzymają dwa dni wolnego, a następnie wrócą do treningów, by przygotować się do derbowego starcia z Espanyolem. Podopieczni Luisa Enrique pojawią się na zajęciach w piątek i sobotę. Niedzielna konfrontacja w derbach Katalonii (20:45) będzie ostatnim meczem ligowym na Camp Nou w 2016 roku.
Poniżej przedstawiamy plan Barcelony na obecny tydzień.
- Poniedziałek: Trening i podróż do Doha.
- Wtorek: Mecz towarzyski z Al-Ahli (17:00).
- Środa: Dzień wolny.
- Czwartek: Dzień wolny.
- Piątek: Trening.
- Sobota: Trening.
- Niedziela: Mecz z Espanyolem (20:45).
Komentarze (3)