Douglas: Chcę zagrać przeciwko Barcelonie

Majerr

1 marca 2017, 15:28

sporting.elcomercio.es

8 komentarzy

Dzisiaj na Camp Nou powróci zawodnik FC Barcelony, który w sierpniu zeszłego roku został wypożyczony do Sportingu Gijón. Mowa oczywiście o mającym szansę na występ w dzisiejszym meczu Douglasie.

Brazylijczyk został zapytany o swoje odczucia przed spotkaniem z Barçą i możliwość dokonania przez Rubiego rotacji na dzisiejszy mecz z uwagi na niedzielny pojedynek Sportingu z Deportivo. – Nie widzę możliwości, abym miał odpoczywać, ponieważ jestem po kontuzji i już miałem swój czas na odpoczynek. Chcę przebywać na boisku i zagrać przeciwko Barcelonie – zapewnił brazylijski obrońca.

Wypożyczony do Sportingu Gijón zawodnik FC Barcelony wyznał, że jest wdzięczny katalońskiemu klubowi, lecz jego celem będzie odniesienie zwycięstwa ze swoim zespołem. – Darzę Barçę sporym uczuciem. To ona otworzyła mi drzwi do europejskiej piłki. Podejdę jednak do tego spotkania z zamiarem odniesienia zwycięstwa – powiedział Douglas.

Brazylijczyk wypowiedział się także na temat swojej przyszłości. – Jestem bardzo zadowolony z mojego pobytu w obecnym klubie, ponieważ od samego początku ludzie traktują mnie bardzo dobrze. Na koniec sezonu zobaczę jednak, co jest dla mnie najlepsze – zakończył gracz Sportingu Gijón.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (8)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze