Jordi Alba wypowiedział się na temat spotkania z Las Palmas i rywalizacji z Realem Madryt o mistrzostwo Hiszpanii.
Lewy obrońca, który asystował wczoraj przy ostatniej bramce Neymara, wciąż wierzy w możliwość pozostania na pierwszym miejscu w La Lidze do końca sezonu. – Walka będzie trwała do samego końca. Liczymy, że Real przegra jeden mecz, a my wygramy z Eibarem. Real nie chce doprowadzić do sytuacji, w której La Liga by mu uciekła, ale mam nadzieję, że przegra w jednym z dwóch pojedynków przeciwko świetnym drużynom, które zagrają z godnością.
Odnośnie starcia na Estadio de Gran Canaria Jordi Alba powiedział: – zagraliśmy wystarczająco dobrze. Rywale nie stwarzali sobie zbyt wielu okazji, a my mogliśmy strzelić jednego gola więcej. Las Palmas to jedna z tych z drużyn, które mi się podobają. Starają się grać w stylu podobnym do naszego.
Komentarze (11)