Piłkarze FC Barcelony odbyli dzisiaj kolejny trening przygotowujący do starcia ligowego z Espanyolem. Pierwszy raz w Ciutat Esportiva Ousmane Dembélé miał okazję ćwiczyć ze swoimi kolegami z reprezentacji.
Ernesto Valverde powoli odzyskuje swoich graczy, którzy w ostatnim czasie przebywali na zgrupowaniach kadr narodowych. Dzisiaj w Ciutat Esportiva stawili się między innymi Samuel Umtiti i Lucas Digne, czyli przyjaciele Ousmane’a Dembélé z francuskiej reprezentacji.
Oprócz piłkarzy Les Blues do stolicy Katalonii powrócili także Cillessen, André Gomes i Vermaelen. Warto powiedzieć, że belgijski obrońca wywalczył już ze swoją reprezentacją awans na rosyjski mundial. Do graczy pierwszej drużyny dołączyli dzisiaj następujący zawodnicy rezerw: Jokin Ezkieta, Aleña, Cucurella, Vitinho, Inigo Ruiz de Galarreta, José Arnaiz oraz Fali.
Komentarze (11)