Busquets: Wolelibyśmy zagrać w piątek

Grzegorz Zioło

17 lutego 2018, 19:14

Marca

15 komentarzy

Sergio Busquets udzielił wypowiedzi dla mediów po wyjazdowym zwycięstwie 2:0 z Eibarem. 

Chelsea: To będzie kolejny trudny mecz, choć zupełnie inny niż dzisiaj. Liczymy na dobry występ i korzystny wynik. Postaramy się szybko zregenerować po meczu z Eibarem.

Liga Mistrzów: Podchodzimy do meczu pewni siebie, osiągamy dobre wyniki. Chelsea to wspaniały zespół i postawi trudne warunki przez całe 180 minut. Wolelibyśmy zagrać mecz ligowy w piątek, byłoby to dla nas znacznie korzystniejsze. Nie wiem, dlaczego tak się nie stało, być może z powodu wymogów telewizji.

Czerwona kartka: Rywale grali tak samo przez cały mecz, ale nie mieli zbyt wielu okazji. Wyrzucenie Orellany z boiska pomogło nam wygrać.

Eibar: Wystarczy spojrzeć na dobrą serię, jaką miał przed tym spotkaniem. Strzelił pięć goli Sevilli. Gra w dość oryginalny sposób. Nie byliśmy przy piłce tyle czasu, ile byśmy chcieli, ale i tak stwarzaliśmy okazje. Zwycięstwo nie przyszło łatwo. Rywale grali bezpośrednio i dominowali w niektórych elementach, ale nie mieli zbyt wielu sytuacji do zdobycia gola.

Zmęczenie po Pucharze Króla: Kiedy gra się przez miesiąc z taką częstotliwością jak my w styczniu, zmęczenie jest czymś normalnym. Każde kolejne spotkanie oznacza duży wysiłek. Od dwumeczu o Superpuchar spisujemy się bardzo dobrze, choć wiadomo, że zdarzają się lepsze i gorsze pojedynki.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (15)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze