Dzisiejszy trening [WIDEO]

Julia Cicha

19 kwietnia 2018, 13:54

Sport/MD

4 komentarze

Fot. FC Barcelona

FC Barcelona wróciła dziś do pracy i rozpoczęła przygotowania do sobotniego finału Pucharu Króla z Sevillą. Na ćwiczeniach pojawili się Rakitić z obandażowaną dłonią oraz Busquets.

Wczoraj drużyna odpoczywała po meczu z Celtą Vigo (2:2), ale dziś odbyła już normalny trening, w którym udział wziął również Carles Aleñá z Barçy B. Trening rozpoczął się z niewielkim opóźnieniem z powodu kontroli antydopingowej. Pobrano próbki krwi i moczu Umtitiego, a także krwi ter Stegena, Piqué, Messiego, Iniesty, Paulinho, Jordiego Alby, Digne’a, Vermaelena i André Gomesa.

Ostatni trening przed starciem z Sevillą zaplanowano na jutrzejsze popołudnie. Ernesto Valverde weźmie udział w konferencji prasowej, a następnie w sobotę rano zespół uda się do Madrytu. Przewiduje się, że trener zabierze tam wszystkich piłkarzy.

Ivan Rakitić zamieścił na Twitterze zdjęcie sugerujące, że otrzymał już zielone światło do gry od lekarzy. "Cieszę się, że znowu jestem z drużyną, przygotowując się do finału Pucharu Króla" - napisał Chorwat. Niedługo później informację potwierdził klub.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (4)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze