Josep Maria Bartomeu jest niezwykle szczęśliwy ze zdobycia przez Barcelonę mistrzostwa Hiszpanii. Prezydent klubu odważył się nawet wspomnieć o tryplecie.
− Gratuluję wszystkim culés. Bardzo cenię LaLigę, wsparcie socios i kibiców, w szczególności dziś przeciwko Levante, które zasłużyło na więcej. Cierpieliśmy do ostatniej sekundy meczu. W ostatnich 20 minutach czuliśmy się już mistrzami, a rywale mogli wyrównać.
− Osiem tytułów w jedenaście lat pokazuje, że robimy wszystko dobrze. To rekord, jestem z tego dumny. Ludzie proszą o Ligę Mistrzów, Puchar Króla, tryplet, dublet, ale w LaLidze radzimy sobie najlepiej. Trzeba być odpowiedzialnym i świadomym tego, co się robi. Świętowaliśmy, a teraz czas na większe wyzwania takie jak Liga Mistrzów.
− Leo Messi jest najlepszy na świecie. Dziś wszedł na boisko później, ale kiedy się na nim pojawia, dzieją się określone rzeczy. Messi jest liderem i ma w sobie magię.
− To dobra zmiana, że już dziś otrzymaliśmy puchar. Jutro i pojutrze będziemy trenować. Wszystkie puchary niezwykle mnie cieszą. Celem jest tryplet.
Komentarze (2)