Josep Maria Bartomeu: Celem jest tryplet

Julia Cicha

27 kwietnia 2019, 23:44

AS

2 komentarze

Josep Maria Bartomeu jest niezwykle szczęśliwy ze zdobycia przez Barcelonę mistrzostwa Hiszpanii. Prezydent klubu odważył się nawet wspomnieć o tryplecie.

− Gratuluję wszystkim culés. Bardzo cenię LaLigę, wsparcie socios i kibiców, w szczególności dziś przeciwko Levante, które zasłużyło na więcej. Cierpieliśmy do ostatniej sekundy meczu. W ostatnich 20 minutach czuliśmy się już mistrzami, a rywale mogli wyrównać.

− Osiem tytułów w jedenaście lat pokazuje, że robimy wszystko dobrze. To rekord, jestem z tego dumny. Ludzie proszą o Ligę Mistrzów, Puchar Króla, tryplet, dublet, ale w LaLidze radzimy sobie najlepiej. Trzeba być odpowiedzialnym i świadomym tego, co się robi. Świętowaliśmy, a teraz czas na większe wyzwania takie jak Liga Mistrzów.

− Leo Messi jest najlepszy na świecie. Dziś wszedł na boisko później, ale kiedy się na nim pojawia, dzieją się określone rzeczy. Messi jest liderem i ma w sobie magię.

− To dobra zmiana, że już dziś otrzymaliśmy puchar. Jutro i pojutrze będziemy trenować. Wszystkie puchary niezwykle mnie cieszą. Celem jest tryplet.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (2)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze