- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1047 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1047 Culés
24
Spokojnie, żadnej kary nie będzie, Messi ma najlepszego prawnika na świecie:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/144878102_849477879228684_104391856091421637_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-3&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=d3n3UBDEQHwAX8Z1npo&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=ed4b569241d8916140399a979e6b9414&oe=60B7C15C
1
@TheHeisenberg Ale o co biega, bowiem dwa dni byłem poza światem żywych, jeno pamiętam dobitkę D10S po rzucie karnym oraz cudowne uderzenie Leo z rzutu wolnego, coś się stało, że D10S potrzebuje prawnika, możesz z łaski swojej napisać/opisać tak pokrótce, byłbym wdzięczny???
1
@Don-Corleone Imprezkę na kwadracie zrobił dla ziomali i się okazało, że jest to wbrew przepisom La Ligi oraz Kataloni w związku z Koronką.
2
@TheHeisenberg No to ładny jazz, nie dość, że człek ma oznaki delirium tremens, to na dodatek nieciekawa sytuacja, mam nadzieję, że rozejdzie się po kościach, już myślałem, że D10S dostał piąte żółtko... Ufff. Dzięx za info, na Was zawsze można liczyć i to się ceni na stronie fcbarca.com :)))
2
@Don-Corleone Spoko loko, ogarnieta sytuacja, chca Lio dać mandat jakiś za to, że chłopaków z boiska zaprosił z którymi siedzi non stop w szatni i oni świrują, że covid szaleje. Bez prawnika też będzie git.
1
@Don-Corleone Delirium tremens jak to opisałeś ogólnie nie polecam. Ogarnij sytuację przyjacielu.
3
@TheHeisenberg @HarveySpecter też jest świetny w takich sprawach :)
2
@marcin000019 No co Ty, ileż można zdzierżyć, jestem czysty niczym Hendrix czy Joplin :) Dzięx :)