- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1594 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Batys
6
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
24 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1594 Culés
7
Nie no legitnie brzmi, aby opierać nowy projekt sportowy na 30-letnim Brazylijczyku, który 1/3 sezonu spędza albo u siostry, albo w szpitalu, jak coś się w meczu nie układa, to strzela focha jak 15-latka. Co tam, że obrona jest dziurawa jak ser szwajcarski, co tam, że nie ma 9, byle by wywalić kolejne 100 mln i cieszyć się z tego jak Neymar gasi ogórków z Leganes (ps. to ironia, gdyby ktoś nie wyłapał, tak wiem, że w meczach o stawkę umie grać, tylko ostatnio wychodzi mu to dość przeciętnie, a i wypadałoby zbudować drużynę, a nie znów nakupić "gwiazdeczek").
1
@Kurkmen Dla mnie to brzmi sensownie. Mieszanka doświadczonych wyjadaczy (Leo, Ney, Busi, Alba, Pique, ter Stegen) z ambitną i wspaniałą młodzieżą (Fati, Pedri, De Jong, Araujo, Mingueza, być może Puig). Do tego zapewne dojdą Depay i Aguero. Tak to powinno wyglądać. Mieszanka doświadczenia z młodzieżą.
0
@Kurkmen Strzela fochy bo w PSG może wszystko, do Barcelony wróci do cienia Messiego :) Na Haalanda nie ma szans, Depay to dobra opcja, na obronę przyjdzie Garcia. Ja bym się bardziej zastanowił nad jakimś kreatorem, który potrafi dobrze podać, Pedri jest jeszcze za młody
1
@Kurkmen Wywalenie 100 mln to idiotyzm i jeżeli to byłaby jedyna opcja na Neymara to trzeba podziękować, ale opcja wymiany zawodników brzmi ciekawie, Dembele, Umtiti + 20 mln, taki deal to złoto i całkiem możliwy patrząc że ma tylko rok kontraktu.
2
@Kurkmen ale wy jesteście nudni z tymi urodzinami u siostry ! Ani w tym ani w zeszłym nie był ale trzeba powtarzać utarty slogan!
1
@LuisSalvano otóż nie tak to powinno wyglądać. Młodzi patrzą na wypalonych dziadków. Nam tu potrzeba głodnych zwycięstw 27 latków, a nie 18 i 33.