La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 921 Culés

47

Ale mnie wkurwia dalej ten mecz z Granadą. No nie mogę tego znieść i zrozumieć. Już pal licho z wygraną bo i tak mieliśmy ten margines błędu że wygrywamy resztę spotkań i walić resztę, a teraz? Teraz to nie dość że musimy wygrać wszystko, to musimy patrzeć czy dzięki naszej hipotetycznej wygranej z Atleti nie damy naszym białym funflom wygranej La Ligi jak też do końca wszystko wygrają. Nawet bym sie tak nie frustrował jakbyśmy dostali w cymbał na Mestalla ale z Granadą na CN? Idź pan w..

konto usunięte

1

@sebo939 Z dwojga złego wolę, żeby to Atleti zgarnęło majstra i dlatego też nie miałbym chłopakom za złe przegranej z nimi. Jednak myślę, że i tak się zepną w imię ducha sportu i niestety utrudnią zadanie materacom.

2

@Mr8lack Może Perez w podzięce nam odpali hajs na Neymara :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?