La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1338 Culés

9

Wyższe podatki + antywolnościowe rozwiązania forsowane przez niektórych polityków zapewnią Konfederacji bardzo duże poparcie wśród młodych wyborców. Biorąc pod uwagę sympatie wyborcze Konfederacja może w ciągu najbliższych 8 lat stać się drugą siłą polityczną w Polsce.


4

@tobiasson92 pod warunkiem, że odpuszczą szurowskie teorie co może być ciężkie do zrealizowania

1

@tobiasson92 Niech zaczną się interesować zmianami klimatycznymi i jak dla mnie mogą być

7

@Kgorecki2500 Zmiany klimatyczne skończą się, jak ludzie w Polsce zobaczą rachunek za zieloną energię :D

8

@tobiasson92 Z drugiej strony dziwię się młodym ludziom że popierają partie która z wolnościa obywatelska pod kątem spraw ideologicznych (tolerancją, aborcja, eutanazja itp.) jest jednak na bakier.

0

@Kgorecki2500 Po przyczynieniu się do sprzedaży Polski, już nie popierasz Hołowni?

I interesują się zmianami klimatycznymi. Chociażby są wielkimi zwolennikami budowy atomu.

2

@Bobo25 Kierują się prostym wyborem. Mając do wyboru katotaliban made in PiS ze skrajnym socjalizmem albo made in Konfa z wolnościami obywatelskimi i mniejszymi podatkami, wybór jest dla nich oczywisty ;)

4

@tobiasson92 rozumiem, ja co prawda do młodzieży już się raczej nie zaliczam, ale niestety sprawy światopoglądowe rodem ze średniowiecza nie pozwalają mojemu sumieniu oddać na nich głosu.

0

@JANEK777 Nie, na ten moment dalej będę głosować na jego Partię. Jednak konfederacja jest jeszcze trochę rafykalna jeżeli chodzi o niektóre kwestie, a do tego to podejście do klimatu. Polska 2050 też nie jest dla mnie partią idealną, ale przynajmniej NA TEN moment jest to dla mnie najlepsze rozwiązanie. Tak naprawdę, jaka partia po Pisie by nie rządziła ( może po za lewicą) ro rządzić gorzej się nie da.

3

@Bobo25 Ja też już się nie zaliczam. Smutna prawda jest taka, że obecnie nie ma na kogo oddać głosu tak z czystym sumieniem...

1

@Bobo25 Za to dużo współnego z wolnością obywatelską ma forsowanie ideologii w zamian za pieniądze. Na które nasi obecni rządzący plus lewica i paru łebków się zgodziła. :d

1

@Kgorecki2500 Jak to mówił Stalin:
Nieważne, kto głosuje, ważne kto liczy głosy, a jeszcze ważniejsze od tego, kto liczy głosy jest to, kto przygotowuje alternatywę polityczną dla wyborców. A po czym poznać, czy alternatywa polityczna dla wyborców została prawidłowo przygotowana? Ano po tym, że bez względu na to, kto wybory wygra – będą one wygrane.

Według mnie rządy każdej partii oprócz Konfederacji byłyby dobrą kontynuacją rządów pisu. Oni wszyscy są tacy sami i każde wybory będą dla pisu wygrane jeśli tylko nie wygra Konfederacja.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?