La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

22

Kwintesencja de facto całego sezonu w wykonaniu Barçy, a zwłaszcza "taktyki" Koemana, nie będę go obrażał, bowiem jednak to legenda klubu. Do czego zmierzam, oczywiście, że już w piątej minucie powinno być 2:0 dla Barçy, ale tak to jest z tą taktyką Koemana, że zamiast w polu karnym powinien być Leo, to był Pedri, myślę że Leo wykorzystałby chociaż jedną pięćsetkę. Ale jeszcze wszystko było cacy po pierwszej połowie, gdy tymczasem na boisku pojawia się paraolimpijczyk, oczywiście że w pewnym sensie to Busquets swym podaniem wrzucił Leo na konia, co nie zmienia faktu, że nie powinna paść bramka, ale później było 3:2 i co robi wydyganiec Koeman??? Stchórzył po raz kolejny w tym sezonie, bowiem zdjął najlepszego na boisku Dembele, po czym po minucie już tracimy gola, całkowicie bez formy Piqué, paraolimpijczyk, Mingueza to poziom Barçy B, byliśmy pod koniec meczu bez klasycznego rozgrywającego, oczywiście nie licząc króciutkiego epizodu w wykonaniu Pługa. Po prostu sezon wstydu i hańby, granie bez dziewiątki i nominalnych skrzydłowych to seppuku, kpina z kibiców i te jakże mityczne nasze wahadła, akurat dzisiaj Dembele grał wporzo, to zmieniony w najmniej korzystnym momencie, w taki sposób może grać City czy Chelsea, ponieważ mają najwyższej jakości /próby skrzydłowych tudzież wahadłowych, ale nie Barça, czyli bez dziewiątki i świetnych skrzydłowych, dobrze, można pitolić w nieskończoność, jednym słowem kluczowym "DRAMAT". Praktycznie w końcówce sezonu to wszyscy nasi przeciwnicy w drugich połowach, to nas pożerały, byliśmy dla nich pożywnym żarełkiem - dyshonor /poruta und utrata czci tak dumnego klubu jakim bez cienia wątpliwości jest lub chyba była Barça!!!

1

@Don-Corleone Z tym Pedrim, to tak powinno być częściej, a oglądamy to rzadko.

5

@Rewolucja123 Wiesz, aż dziesięć porażek Barçy w tym jakże porąbanym sezonie, to z rzyci się nie wzięło, na rozliczenia poszczególnych graczy czy całego sztabu szkoleniowego Barçy, to przyjdzie czas, po każdej porażce, a ów remis jest totalną porażką, to człek jest na takim podkurwieniu, że nie myśli zdroworozsądkowo, co mi przyjdzie z tego, że zniszczę danego zawodnika, jak wynik poszedł w świat, tyle miesięcy walki poszło w pizdu, ale "przynajmniej" walczyliśmy do końca. Pzdr :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?