La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1100 Culés

2

W ostatnich minutach widziałem Messiego z początku sezonu, Messiego przybitego, Messiego bez wiary, Messiego bez chęci. Oby został, bo ogłoszenie że ochodzi po tym, gdy coraz więcej było głosów że zostanie będzie ciężkie do przyjęcia.

0

@kamiVeB messiego nie da sie bronic jak zostanie w tym syfie. Na wlasne zyczenie zj** sobie kariere bo juz w 2017 city wylozylo fortune zeby go sciagnac. Teraz trzeba isc chociazby nabic troche trofeow w psg i zakonczyc kariere po mś.

1

@amanter Nabić trofea w tym samym PSG, które w tym sezonie zdobyło ich mniej niż my? :D

0

@Wossi61FCB spokojnie messi z neymarem wygraja lige razem

2

@amanter co? Poprowadził nas do dwóch ważnych tytułów ligowych w 18 i 19 roku. Od lat wygrywa trofeum dla najlepszego strzelca ligi i dopiero w tym roku po 3 latach prawdopodobnie nie wygra dla najlepszego asystenta.

Do tego jak można mówić o "zawaleniu kariery na własne życzenie" - przecież jego kariera jest niemal wzorcowa. Równie dobrze mógłby już pójść do MLS jakby chciał i pisanie w jego przypadku w ten sposób jest zupełnie niepoważne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?