La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1810 Culés

1

Co myślicie o Gattuso jako trenerze? (Nie Barcelony oczywiście). W Milanie mu nie wyszło, ale to chyba mieli za wysokie oczekiwania co do niego. Z kolei w Napoli robi dobrą robotę, a jego zespół gra bardzo ofensywny futbol, co nie jest oczywiste patrząc na to jakim sam był piłkarzem. Oglądałem kilka ich meczy i fajnie się to ogląda, a wyniki mogliby mieć jeszcze lepsze gdyby piłkarze wykorzystywali więcej swoich okazji do zdobycia bramki. Ja go oceniam bardzo pozytywnie i czekam na więcej trenerów z takim progresem jak Gattuso.

konto usunięte

0

@Mow_mi_Douglas no ok, ale pokaz mi trenera, ktory mialby gorsze wyniki gdyby jego zawonicy wykorzystywali wiecej okazji.

0

@Rust_Cohle miałem na myśli to, że często dominowali swoich przeciwników, a przez brak skuteczności nie wygrywali swoich meczów.

0

@Mow_mi_Douglas Wiesz co nie uważam żeby mu w Milanie nie wyszło. Na to jaki miał materiał ludzki osiągał dobre wyniki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?