La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1808 Culés

2

To był przyzwoity sezon Koeman, przegrał niestety najważniejsze mecze. Zastanawia mnie tylko, nawet niezależnie czy przyszedłby Xavi czy Guardiola, to czy po takim samym sezonie im podziekukemy i będziemy szukać dalej... Żaden trener nie będzie gwarancją wygrania znowu trypletu, pytanie czy powinniśmy się pozbywać Koemana...

1

@kibic1899 Do Koemana mam mieszane uczucia. Prawdą jest, że żeby przegrać wszystkie najważniejsze mecze to jest wyczyn.

0

@kibic1899 W sumie to prawie odpowiedź na twoje pytanie sama się układa. Skoro żaden trener na świecie nie jest w stanie zagwarantować trypletu, to po co zwalniać Koemana na rok przed końcem kontraktu? Dla mnie to jest oczywiste że przyszły sezon da nam odpowiedź w kwestii jego dalszych losów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?