La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1461 Culés

2


hehehe "sezon przejściowy" hehe.
21 lutego pisałem:
Ronald "sezon przejściowy" Koeman. Wywalić na zbity pysk.

Już w październiku miałem nadzieję, że nie dogra do końca sezonu.

Pozdrawiam byczków, którzy dali się nabrać na jego czcze gadanie. "Sezon przejściowy" i ile minut dla zawodników typu de la Fuente, Collado, Balde, Moriba, Orellana?

Oczywiście lepiej sprawdzić, jak poradzi sobie 33 letni Busquets (2135 minut w tym sezonie), czy 31 Pjanić (1208 minut)... Może w przyszłym sezonie albo za 2 lata będą stanowić trzon zespołu.

No ale... dobra, nie ma co zwalać na Koemana... To nie jego wina, że w wyjściowym składzie grają tacy a nie inni zawodnicy. Poza tym... skąd on może wiedzieć, jak prezentuje się Lenglet, czy taki Braithwait. Przecież Koeman nie widzi ich formy... mamy pandemię, wirusy... zawodnicy pewnie trenują w maseczkach i nie jest w stanie ich rozpoznać, a co dopiero zapamiętać, kto prezentuje się słabo/dobrze w konkretnym dniu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?