La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1761 Culés

3

Żeby tylko nie było, że miał być nowy Guardiola, a wyszedł nowy Pirlo...
szkoda mi Koemana, szczególnie atmosfery na koniec i deprecjonowania przez kibiców. To wielka legenda klubu, równie wielka jak Xavi. Laporta to sternik i wybór trzeba jednak uszanować, ale wszystko powinno skończyć się w dobrej atmosferze pełnej szacunku i mimo wyników także uznania dla pracy trenera.

konto usunięte

4

@panczo Spoko jak Xaviemu nie pójdzie, też go oplują - ogrodnik będzie murowanym tekstem.

0

@wyjasniecie Ogrodnik. Jestem przekonany, że przybyłeś z przyszłości. :D

1

@wyjasniecie ja bardziej stawiam na żelusia, żalusia, ale ogrodnik też brzmi dobrze. Wystarczy spojrzeć jak nazywano nawet tutaj Koemana. Jak wygrywał to był boss, mister, przegrał końcówkę i nagle niektórzy inaczej niż "ryży" albo "grubas" nie są w stanie go nazwać. Taki światek kibiców, na pocieszenie, nie tylko u nas.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?