- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1803 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Arden
7
Ale to jest świnia.https://x.com/i/status/2071240209253994929
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1803 Culés
4
No właśnie, taki burdel, taki syf nam zostawił ten pieprzony Bartomeu a co nie którzy już chcą wywalić Koemana! Więcej cierpliwości i jeszcze więcej zdrowego rozsądku przy podejmowaniu takich decyzji. To również tyczy się pana Laporty.
0
@FCBparasiempre Ale co ma Koeman do tego? On się zajmuje czymś kompletnie innym. Koeman nie dał rady, a kadrę miał jedną z mocniejszych, jak nie najmocniejszą w lidze, a osiągnął no przeciętny według mnie wynik, jak nie poniżej. Do tego 2 kompromitacje w LM i przegranie SPH.
0
@Rewolucja123 Najmocniejszą kadre? Griezmann, Dembele, Coutinho, Umtiti a zwłaszcza Braithwaite i Pjanić to absolutnie nie jest poziom Barcy a juz napewno nie na wygrywanie ligi mistrzów i tyle w temacie!
0
@FCBparasiempre Ale na top2 ligii, to napewno jest to poziom. I na brak kompromitacji w LM.
0
@FCBparasiempre to jaką kadrę ma Celta, Granada , Cadiz itp.
2
@Rewolucja123 bzdury powtarzane w nieskończoność nie staną się prawdą, bo tak ci pasuje. To jest kadra do konkretnej przebudowy, a nie top.
@kazbychu a na jakim miejscu jest Celta, Granada i Cadiz? Jakby tak myśleć to najlepsza druzyna co sezon powinna wygrywać wszystkie mecze w lidze, bo przecież ma lepsza kadrę od każdego.
1
@Rewolucja123 porównując naszą kadrę (bez kontuzji) do kadry Realu to są oni jednak zdecydowanie lepsi
0
@arasz1819 ich miejsce jet tskie jakie jest, ale oni nie maha grajkow po 100 mln i Leo kadrze,a utrali nosa Barcelonie jak sztubakowi. Wystarczy tylko chcieć.
0
@kazbychu my tez nie mamy zawodników wartych 100 mln, tylko tyle za nich przepłacił ułomny prezydent. Z resztą Coutinho i tak caly sezon nie gra. Dembele to jest wart połowy tego co zostało zapłacony i tyle może za niego wyciagniemy jak będą chcieli go sprzedać. Griezmann bardzo nierowny i fatalna skuteczność. Trener za nich piłki do bramki nie wsadzi.