La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1491 Culés

23

Ufam Laporcie, był to mój kandydat od początku, pamiętam jego całą kadencję i najpiękniejszą Barceloną w historii jaką stworzył. Jest chyba jedyną nadzieją na odbudowę w jakimś możliwie szybkim czasie. O ile o sprawy biznesowe i finansowe można być spokojnym, bo z tym sobie poradzi o tyle w sportowych zawsze słuchał rad nieodżałowanego Johanna. To Johann zasugerował Rijkaarda, który wg wszystkich przesłanek miał nie wypalić. To Johann zasugerował Pepa. To do Johanna zwracał się ze wszystkimi problemami. A to od Johanna odwrócili się ci co doprowadzili do tego co mamy dzisiaj. Z trenerem zrobi co uzna, ja uważam za błąd zwolnienie, ale jak ma to wyjść Barcy na dobre to chętnie się pomylę. Oby te wakacje były wakacjami tylko z nazwy w Barcelonie. Pracy jest od groma. Instytucjonalnie jesteśmy pośmiewiskiem, sportowo też ta wymiana kadrowa musi trwać. I przede wszystkim musi namówić Messiczka do pozostania. Jego odejście musi być harmonijne i stopniowo przygotowywane, chyba każdy widzi jak wiele wciąż od niego zależy.

4

@arasz1819 Uważam podobnie i w pełni ufam Lapciowi.

1

@arasz1819 Miał wtedy świetnych też doradców jak Txiki np. Przydałby sie ktoś taki teraz no i Johan jeszcze wiadomo, ale nosa miał do zawodników, jedyne takie większe wpadki to Hleb, Dimitro (Który nawet nie dostał na dłużej szansy) Ibra (Wiadomo dlaczego) no i zawodnicy widmo jak Keirrison i Henrique.

1

@Coutinho007 zawsze jakieś wpadki się trafią. Pozasportowe też, bo tam jakieś podsłuchy itp, ale w porównaniu do tego co mamy teraz to jest szambo i perfumeria, że tak sobie zacytuje klasyka.

1

@arasz1819 No po dzisiejszym meczu to no coż. Trzeba liczyć na to, że Leo zostanie bo wyglądało to fatalnie bez niego.

1

@Coutinho007 dzisiaj było sporo zmian. To też jakaś obrona. Mam wrażenie, że jakby grał chociaż Pedri to już by to inaczej wyglądało. Ale niektórzy tym meczem potwierdzili, że są tu przypadkowo.

1

@arasz1819 No zwłaszcza w ataku. Dembele to co zagrał np to ja nie wiem co o tym wgl sądzić o Firpo nie wspomne czy Trincao chociaż Trincao jakoś tragicznie nie zagrał ale Firpo... No mam nadzieje, że to jego i Braitha ostatni mecz już był i Dembele w tym klubie.

1

@Coutinho007 alemani i planas wydają się całkiem ogarnięci.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?