La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1536 Culés

4

Gdyby Pep miał troszkę więcej szczęścia w Bayernie to jutro walczyłby o LM z 3 klubem. Byłby to wydarzenie bez precedensu. Jednak jeśli wygra swoją 3 LM z drugim klubem to też będzie piękne osiągnięcie.

0

@bartekvisca Akurat dwukrotnie trafił na Real i Barce w najlepszym ich momencie. To się nazywa peszek.

1

@bartekvisca Jakie więcej szczęścia ? Real przemielił Bayern, w 2014/2015 Messi i 15/16 też jakoś blisko finału nie bylo

1

@bartekvisca LM to fajne trofeum ale warto zwrócić uwagę, że jego ekipy nie schodziły poniżej pewnego poziomu. Liczba wtop, która przytrafia się przecież każdemu, też jest na naprawdę niskim poziomie. Co by nie mówić - fachura pełną gębą. Z pewnością jeden z najlepszych fachowców. Szkoda, że nie chciał dalej prowadzić Barcelony.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?