- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 824 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 824 Culés
10
KLASYFIKACJA KLUBOWA AD 2021
@Yosemite @Kgorecki2500 @Janiama @Ojciec5tkidzieci @VamosRakieta @Barca1992 @FCBparasiempre @Bobo25 @Kengo @Barca_Big_Moment
Jaki czas temu przygotowałem klasyfikacje najbardziej utytułowanych klubów w Europie wg wag - LM (zwyciezca- 8pkt, finalista -5), PUEFA,LE,PZP- (2,5 oraz 1), pozostałe pucharu tylko zwyciezca 1 pkt
Pora na aktualizację po tegorocznych finałach:) mamy na liście debiutanta ale i Chelsea pnie się coraz wyżej - o ile na początki XXI wieku był to przeciętny europejski klub, to XXI wiek już można ich nazywać potęga europejska, jednak inwestycje Abrahimovicia sie zwróciły, no cóż gratuluje ich fanom, już to nie jest mały średni klub tylko TOP:)
jeszcze dekade temu byli w podobnym miejscu co Arsenal:) - ale teraz im znacznie uciekli - 2x LM, 2xLE:) i nie zapowiada sie aby Arsenal miał to odrabiać:-p
Poniżej pokazałem tylko top40:) cała lista ma już 100 klubów:) i tylko jeden polski Górnik:)
City i PSG historycznie to wciąż w Europie niewielkie kluby:)
https://zapodaj.net/1664571036813.png.html
5
@lucca87 Dobra robota. Milan imponuje, w ostatnich latach mocno zakurzeni, a to ciągle wicelider takiego rankingu.
3
@Yosemite
dzięki:) lubię po prostu historię i cenię też zasłużone kluby w Europie:)
ogólnie wyglada to że jest Real z przodu, potem 2-5 miejsca to już nie duża różnica - zwycięstwo w LM +SE +KMŚ to 10 pkt do rankingu:)
potem Juve i Ajax, a potem kolejna zblizoan grupka od Interu po Atletico:)
Chelsea bardzo awansowała w ostatnich latach i z klubu dobrego, stała się absolutnym TOPem w Europie:)
tu widać tez jak dobre klubu mieli kiedyś Serbowie czy Rumuni
ciekawe przypadkiem jest Nottingham gdzie mieli 2 lata absolutnej świetności w Europie i u siebie w Anglii:) z Shiltonem w bramce
0
@lucca87 a ten nasz Górnik to na,którym miejscu kolego?:>
0
@Barca1992
mają 1 pkt za finał PZP z City w roku 1970; zespoły od 75-100 mają właśnie 1 pkt:)