La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 824 Culés

10

KLASYFIKACJA KLUBOWA AD 2021
@Yosemite @Kgorecki2500 @Janiama @Ojciec5tkidzieci @VamosRakieta @Barca1992 @FCBparasiempre @Bobo25 @Kengo @Barca_Big_Moment

Jaki czas temu przygotowałem klasyfikacje najbardziej utytułowanych klubów w Europie wg wag - LM (zwyciezca- 8pkt, finalista -5), PUEFA,LE,PZP- (2,5 oraz 1), pozostałe pucharu tylko zwyciezca 1 pkt

Pora na aktualizację po tegorocznych finałach:) mamy na liście debiutanta ale i Chelsea pnie się coraz wyżej - o ile na początki XXI wieku był to przeciętny europejski klub, to XXI wiek już można ich nazywać potęga europejska, jednak inwestycje Abrahimovicia sie zwróciły, no cóż gratuluje ich fanom, już to nie jest mały średni klub tylko TOP:)

jeszcze dekade temu byli w podobnym miejscu co Arsenal:) - ale teraz im znacznie uciekli - 2x LM, 2xLE:) i nie zapowiada sie aby Arsenal miał to odrabiać:-p

Poniżej pokazałem tylko top40:) cała lista ma już 100 klubów:) i tylko jeden polski Górnik:)

City i PSG historycznie to wciąż w Europie niewielkie kluby:)

https://zapodaj.net/1664571036813.png.html

konto usunięte

5

@lucca87 Dobra robota. Milan imponuje, w ostatnich latach mocno zakurzeni, a to ciągle wicelider takiego rankingu.

3

@Yosemite
dzięki:) lubię po prostu historię i cenię też zasłużone kluby w Europie:)

ogólnie wyglada to że jest Real z przodu, potem 2-5 miejsca to już nie duża różnica - zwycięstwo w LM +SE +KMŚ to 10 pkt do rankingu:)

potem Juve i Ajax, a potem kolejna zblizoan grupka od Interu po Atletico:)

Chelsea bardzo awansowała w ostatnich latach i z klubu dobrego, stała się absolutnym TOPem w Europie:)

tu widać tez jak dobre klubu mieli kiedyś Serbowie czy Rumuni

ciekawe przypadkiem jest Nottingham gdzie mieli 2 lata absolutnej świetności w Europie i u siebie w Anglii:) z Shiltonem w bramce

konto usunięte

0

@lucca87 a ten nasz Górnik to na,którym miejscu kolego?:>

0

@Barca1992
mają 1 pkt za finał PZP z City w roku 1970; zespoły od 75-100 mają właśnie 1 pkt:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?