La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1086 Culés

3

Aguero.. O kilka lat za późno ale myślę że gdyby grał u nas w tym sezonie to wygralibyśmy ligę. Lepszy dziadek Aguero niż Brajtłajt :D

0

@jedrek7000 Lewandowski to też dziadek?

0

@jedrek7000 wczesniej to Suarez zjadał ligę nie miał szanse na grę u nas taka prawda

1

@Johnnie_Walker A czy Lewy się ciągle łamie od 2 sezonów? xD

0

@jedrek7000 Futbol ewoluował na przestrzeni dekady również pod kątem przygotowania fizycznego zawodników, dlatego gracze po 30 roku życia bardzo często nadal grają na wysokim poziomie a nawet łapią swój prime - patrz Lewandowski

0

@takisobiektos No trochę Cię poniosło z tymi dwoma sezonami. W tym zagrał niewiele, ale w poprzednim zagrał 32 mecze i strzelił 23 bramki.

0

@jedrek7000 gdyby grał u nas w tym sezonie, to zabierałby jedno miejsce w szpitalu akurat ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?