La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1099 Culés

56

Jedynie Leo stwarzał poważne zagrożenie, Ocampos dno dna, Di Maryśka nihil-novi, w PSG gra pierwsze skrzypce, po czym przyjeżdża na kadrę i gra na poziomie Warty Zawiercie, De Paul niby taka gwiazda Serie A, a grał tak, jakby miał tonę szkła na plerach, Paredes - przemilczę, podobnie jak Foytha, trzy mecze, w których wymęczyli zwycięstwa, a teraz chyba znowu się zaczyna droga przez mękę, podobnie jak przed czempionatem u Putina. Jedynie Leo oraz po części Lautaro ciągnęli ten wózek z węglem, reszta paralityków to za chu*ja i w kosmos!!! Znowu człek wkurwiony na maksa, żenua level hard, na dodatek Bravo w wyśmienitej formie, tfu!!! Obrona niepewna, środek pola de facto nie istniał, żadnego rozgrywającego, to z czym do ludzi, skrzydeł brak, a miała być odnowiona Albicelestes, chyba tylko u cioci co się dobrze grzmoci.Aaa byłbym zapomniał, czyli Dobranoc dla wszystkich masochistów, którzy koookali na ten kolejny badziew w wykonaniu Albicelestes, oprócz Leo, w rzeczy samej, widzimy się z wtorku na środę podczas meczu Albicelestes z naprawdę silną ekipą z kartelu Medellin, ahoj :)

13

@Don-Corleone Porównanie Di Marii do poziomu prezentowanego przez Warte Zawiercie, jest obrazą dla tego pięknego klubu.

2

@Don-Corleone ale Warte Zawiercie to Ty szanuj sąsiad!
@Barca_Big_Moment widzę Ty też z zawierciańskiej kasty. :D

2

@Barca_Big_Moment Dokładnie, masz rację, jak ja się teraz ludziom na mieście pokażę, ale daj spokój "niby" Foyth czy Tagliafico na wahadłach, a De Paul na rozgrywaniu, można to tylko ująć jednym słowem - paraolimpiada, nic a nic się nie zmieniło od czasów MŚ u Brazoli, cała gra opiera się na tym, a mianowicie "co zrobi Leo", tylko Leo oddał cztery soczyste strzały na bramkę, w której niestety, ale brylował Bravo. Kicha /nędza i bryndza, gdy z wtorku na środę zagrają na takiej samej intensywności i z taką motoryką oraz obroną, to Muriel, Zapata czy Diaz to zrobią reprze Albicelestes z dupy jesień średniowiecza, na szczęście mecz meczowi nierówny, może zepną pośladki - Dalibóg!!! Pozdro600

2

@Don-Corleone Brakuje kreatywnej ósemki w środku pola Albicelestes, dawniej rolę rozgrywającego świetnie pełnił Banega. A teraz, nie ma nikogo kto uspokoi grę, poda na wolne pole czy strzeli z dystansu. Oprócz Leo, wybaczam i 3maj się brat :D
@Ojciec5tkidzieci Viret, Aluron, Warta wielka duma :D

2

@Barca_Big_Moment Otóż to, właśnie coś takiego napisałem pod artykułem odnośnie tego "zacnego" widowiska, który skończył się, gdy już zaczęło świtać, jedynie D10S to superforteca /sztukas, reszta grała do bani, z kolei taki urok osobisty futbolu w Ameryce Południowej, tam każdy punkt trza psu z gardła wyrwać, ot co. Pozdrowionka :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?