La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1454 Culés

konto usunięte

1

Jakiś czas temu pisałem, ze moim zdaniem lewonożni zawodnicy maja więcej z magii w poruszaniu się, kontroli nad piłka, kopnięciem piłki, czy dokrecaniem.
Jeśli chodzi o karne to lewonożni według mnie gorzej wykonują ten stały fragment gry i bardziej przewidywalnie uderzają. Jakos tak nie wiem, prawonozni lepiej to robią.
Jeśli chodzi o rzuty wolne to tutaj chyba jednak znowu lewonozni. Jakos w tym nabiegnieciu i strzale więcej tego czegoś jest :D tak mi się wydaje :D

konto usunięte

0

@DaPidejpi No jeśli chodzi o wolne to najlepszym potwierdzeniem twojej tezy był Roberto Carlos sadził takie rakiety z lewusa że po prostu aż miło było patrzeć

1

@DaPidejpi mnie to zawsze zastanawia dlaczego lewonożny zwykle jest praworęczny i na odwrót

konto usunięte

0

@Mixtape No widzisz. Sam jestem prawonozny i ogólnie światowa piłka miała w ciul wyśmienitych piłkarzy z lepsza prawa noga. Wiadomo nas jest więcej od lewonożnych, ale dla mnie w poruszaniu się, balans ciała, kontrola piłki, strzały finezyjne itd są po stronie lewonożnych. Rzuty wolne tak samo, ale rzuty karne jak uderza lewonożny to mam większe przeczucie, ze nie strzeli. Nie wiem czy tylko ja takie odczucia mam

konto usunięte

0

@l0Messini to tak jest? :D ja zawsze co lewonożnych znałem to mieli lewa rękę lepsza i prawonozni prawa rękę ;D

konto usunięte

3

@DaPidejpi Co do wolnych, to się nie zgodzę. Juninho, Pirlo, Beckham, Ronaldo (kiedyś), a nawet Calhanoglu są prawonożni.

0

@DaPidejpi Zawsze tak było tak samo jest z leworęcznością, że jest lepsza manualność, co jest udowodnione nawet chyba, jedynym minusem lewostronności jest to że przeważnie ta druga kończyna jest dużo słabsza w porównaniu np do jeśli prawa strona jest dominującą :)

0

@DaPidejpi Przeciez ze specjalistow lewonoznych tylko Messi bije swietnie wolne reszta to pilkarze prawonozni Juninho,Ronaldinho,Beckham.

0

@DaPidejpi jest, Messi praworęczny np. Dembele jest leworeczny i obunozny i cos w tym jest, bo ja tez leworeczny i pilke dobrze kopalem jedna i druga nogą.
Tak ogólnie jak obczajam to tak jest

0

@DaPidejpi Iniesta, Zidane, Bergkamp, Neymar, Ronaldinho - prawonożni i im magii nikt nie odbierze.
Z karnymi się zgodzę.
Rzuty wolne - Koeman, Juninho, Cristiano Ronaldo, Ibrahimović, Sneijder, van Hooijdonk, Baggio, Platini, Kaka, Ronaldinho, Neymar, Zidane, Xavi, Pirlo, Parejo, Beckham i wymieniłby jeszcze kilku...więc tutaj Twoja teza moim zdaniem upada.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?