La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 532 Culés

0

Może Schwarzman postawi Nadalowi trudniejsze warunki. Chociaż z drugiej strony Argentyńczyk nie ma za bardzo czym zagrozić Hiszpanowi.

1

@JoeBlack Argentynczyk na pewno na returnie sporo zrobi i to bedzie mecz z wieloma przelamaniami pewnie. Jednak sam Schwartzman nie ma az takiego atutu wlasnego podania.

Jednak kluczowe starcie to Nadal - Djokovic

1

@mekston
Djoko tylko raz pokonał Nadala na RG w 2015r., ale wtedy Hiszpan był w totalnej rozsypce. Teraz tak nie jest, więc raczej Rafa to wygra, szczególnie że Serb jakoś mocarnie nie wygląda.

1

@JoeBlack Rafa bedzie faworytem ale to Djokovic, przy deszczu - wejda na hale to Djokovic zyska. Wiem ze Rafa pokonal go rok temu latwo ale wiele gemow wyrownanych i jak zawsze sporo psychologii

0

@JoeBlack Diego będzie największym wyzwaniem dla Rafy, on zawsze w tych meczach wznosi się na wyżyny. Djoker dla mnie musiałby mieć jakieś super moce żeby cokolwiek zdziałać. Jeśli Rafa wygra z Schwartzmanem in straight sets to ma turniej bez strat :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?