- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1446 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1446 Culés
1
Przed Argentyną swój mecz eliminacyjny gra Ekwador. U siebie wyglądają na kozaków:) 3 ostatnie mecze eliminacji to 3 zwycięstwa. 12 strzelonych goli i 4 stracone. 2 bramki strzelone Boliwii raczej na nikim wrażenia nie zrobią ale już 4 Urusom czy 6 Kolumbii wyglada zacnie:)
Właśnie trwa mecz z Peru. 0:0 - 58 minuta.
Edit 0:1 Peru. 65 minuta. Asystę przy bramce zalicza kolega Glika z Benevento Gianluca Lapadula;)
3
@escarabajo Właśnie przegrywają 0:1 po bramce Cuevy, oto cały futbol rodem z Ameryki Południowej, obecnie w ciemno to można jeno stawiać na reprę Canarinhos, a tak to każdy może wygrać z każdym, tam nie ma ekip typu: Gibraltaru, Wysp Owczych, Litwy, Łotwy, Estonii itd. Każdy punkt trza psu z gardła wyrwać, odkąd sięgam pamięcią, to zawsze tak tam było, przecież kiedyś repka Albicelestes musiała grać w barażach z reprą Kangurów, a na odsiecz musiał przyjść sam "gruby" jak natenczas ŚP. Dieguito.
1
@Don-Corleone wiesz są tam Gibraltary czy inne Wyspy Owcze - chociażby Boliwia. Tyle ze każda kadra tam jadąc ma problem z oddychaniem na takiej wysokości:) inaczej. Tam też są „Wyspy Owcze” itp tyle ze tam, własne boisko to jest Atut przez wielkie A:)
2
@escarabajo No tak, ale Albicelestes pierwszy raz od kilku dobrych lat to wygrali w La Paz, nawet pomimo tego, że już na początku stracili bramkę, na szczęście dwie świetne akcje przeprowadził D10S i bramki jebli Lautaro oraz Correa, przecież Boliwia ostatnio orżnęła Wenezuelę, oczywiście że te dwie ekipy to racze są dostarczycielem punktów, ale łatwych meczy tam się raczej nie uświadczy, na dodatek króluje kung-fu, capoeira i polowanie na kości, w samym tylko meczu Albicelestes vs Chile to były aż trzydzieści trzy faule - jprdl!!! :)
1
@Don-Corleone jakoś Chile to kojarzę jak takie chamy. Ale czego się spodziewać jak tam wciaz bryluje Medel:)
3
@escarabajo Właśnie Wenezuela strzeliła bramkę Urusom - OMG!!! :)
1
@Don-Corleone Martinez:) ostrzegałem przed nim;)
A i Peru na 2:)
2
@escarabajo Ale ostatnio się pogodzili po tych czerwonych kartkach w meczu o trzecie miejsce w Copa America, nawet "Menel" napisał na Instangramie, że ma koszulkę od kosmity, oczywiście że się po meczu wymienili koszulkami. Już 0:2 dla Peru :)
2
@escarabajo Ja Cię kręcę, dwa mecze i dwie big suprise, oczywiście że Urusi mogą to wyciągnąć, ale Peru ma już w kieszeni bezcenne trzy punkty, żeby tak Albicelestes sprawiła nam dziś ogrom radości - Dalibóg :)
1
@Don-Corleone wiesz co jakiś wałek… Wenezuela 0:0 wg Sts. Chyba flash nas wyujał:)
Co do Medela widziałem ze się pogodzili. Ale to z Leo, ze mną nie!:)
2
@escarabajo Na Flashcore mam bramkę zdobytą przez Martineza, to nie wiem, o co kaaaman??? Aaaa to insza inszość, tak czy inaczej to obaj żądamy przeprosin od krnąbrnego Chilijczyka :)
1
@Don-Corleone Haha otóż to:) ma nas przeprosić i juz:)
3
@escarabajo Szeryfie??? Zwracam honor - VAR, z dużym opóźnieniem, ale jednak masz rację, nadal jest 0:0 ajajaj :)
1
@Don-Corleone niech grają, teraz mnie interesują „nasi”:)